IPSO Legal rozpoczyna współpracę z Trusty – bezpłatną aplikacją do zgłaszania nieprawidłowości

Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą nową współpracę z firmą Trusty, która udostępnia darmowe oprogramowanie do zgłaszania nieprawidłowości zgodne z dyrektywą o ochronie sygnalistów i ISO 27001.

W IPSO LEGAL zawsze stawiamy na szerzenie kultury speak-up i dbanie o interes publiczny. Wierzymy, że każda organizacja powinna mieć możliwość zaoferowania bezpiecznego i niezawodnego kanału raportowania, niezależnie od wielkości czy branży.

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Trusty, którzy podzielają nasze przekonania. Współpraca ta umożliwi nam zapewnienie naszym klientom i partnerom dostępu do bezpiecznego i bezpłatnego narzędzia, które pozwoli na zgłaszanie nieprawidłowości w sposób anonimowy i niezawodny.

Wszystko to bez ponoszenia kosztów za oprogramowanie, którego użyją być może tylko kilka razy w ciągu dekady. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu narzędziu będziemy w stanie jeszcze skuteczniej działać na rzecz interesu publicznego.

Zapraszamy do korzystania z nowego kanału zgłaszania nieprawidłowości!

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: trusty.report

Masz pytania dotyczące nowych obowiązków związanych z ochroną sygnalistów? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Odezwij się do nas na office@ipsolegal.pl lub bezpośrednio z Błażejem Wągielem.

Chcesz wiedzieć więcej jak powinna wyglądać procedura sygnalisty? Sprawdź nasze poprzednie wpisy:

JAKICH ZGŁOSZEŃ MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ? 

OCHRONA SYGNALISTÓW – CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WEJŚCIEM W ŻYCIE DYREKTYWY?

OCHRONA SYGNALISTÓW A OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Możesz też obejrzeć przygotowane przez nas filmy edukacyjne:

OCHRONA SYGNALISTÓW

KALENDARZ ADWOKATOWY 2021

Share