AUDYT PRAWNY I PROCEDURALNY

Jak długo?Audyt przed wdrożeniem systemu ochrony sygnalistów trwa nie więcej niż dwa tygodnie

Dzięki naszemu audytowi Twoja organizacja będzie w stanie ustalić jakie zmiany należy wprowadzić w istniejących procedurach w zakresie ochrony sygnalistów.  

Dzięki audytowi zyskasz także świadomość co do potencjalnych zagrożeń oraz obszarów wymagających prawnego „uporządkowania”. 

https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/04/pexels-anna-nekrashevich-6801648-1280x1280.jpg

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆJakie dokładnie czynności wykonujemy w trakcie?

Popatrz na nowe obowiązki z innej strony. Chyba chciałbyś wiedzieć pierwszy, że pracownik przekazuje poufne informacje konkurencji? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia:

badamy ryzyka i zagrożenia oraz istniejące procedury w ramach poszczególnych działów
identyfikujemy procesy zgłaszania nieprawidłowości i ochrony sygnalistów oraz analizujemy je pod kątem dyrektywy i przepisów krajowych
przeprowadzamy ankiety, rozmowy z prawnikami oraz wdrażamy inne działania, dzięki którym skutecznie identyfikujemy zagrożenia dla unikania zgłaszania nieprawidłowości
po zakończeniu audytu sporządzamy czytelny i kompleksowy raport
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/04/pexels-pixabay-459654-850x1280.jpg

DLACZEGO IPSO LEGAL?Doświadczenie buduje zaufanie

Model, który stosujemy, daje nam możliwości szybkiego reagowania na Twoje potrzeby, a Tobie umożliwi bycie zawsze o krok przed konkurencją.

Zespół IPSO Legal posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej  z zakresu zagadnień związanych z prawem korporacyjnym, compliance i kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na to, by świadczone przez nas usługi nie ograniczały się tylko do interpretacji obowiązujących przepisów. Staramy się działać kompleksowo, tak jak nasi klienci.

Robimy wszystko, żeby spełnić oczekiwania naszych klientów i nie stracić zaufania, którym nas obdarzyli – działamy zgodnie z zasadą pieniądze naszych klientów są naszymi pieniędzmi.

Dlatego w każdym przypadku po analizie problemu tworzymy listę rzeczy, które należy zrobić natychmiast, rzeczy które trzeba zrobić w drugiej kolejności oraz takich, o których należy pamiętać.

Audyt przeprowadzony w organizacji pozwala uzyskać świadomość

jakie obszary wymagają szczególnej uwagi
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/02/rozwiazania.png