Twoją firmę czeka ogrom pracy

Wdrożenie ochrony sygnalistów może sprawić więcej problemów niż RODO. Potrzebujesz pomocy?

PATRZ SZERZEJOchrona sygnalistów to coś więcej niż bezpieczny kanał raportowania

Dzięki naszemu wsparciu wdrożysz nowoczesny, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny system ochrony sygnalistów.

Zanim organizacja wdroży kanał raportowania, musi wprowadzić przejrzyste procedury dotyczące wewnętrznego raportowania oraz raportowania do odpowiednich organów.

To w interesie organizacji leży posiadanie systemu, ułatwiającego zgłaszanie naruszeń i który zachęca do tego sygnalistów. Dlaczego? Po pierwsze, aby uniknąć ewentualnego zszargania reputacji. Po drugie, szybko i skutecznie wyjaśnić wystąpienie naruszeń.

Group of Businesswoman and Accountant checking data document on digital tablet for investigation of corruption account . Anti Bribery concept.
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/02/pexels-cottonbro-4098232-850x1280.jpg

DLACZEGO IPSO LEGAL?Doświadczenie buduje zaufanie

Model, który stosujemy, daje nam możliwości szybkiego reagowania na Twoje potrzeby, a Tobie umożliwi bycie zawsze o krok przed konkurencją.

Zespół IPSO Legal posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej  z zakresu zagadnień związanych z prawem korporacyjnym, compliance i kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na to, by świadczone przez nas usługi nie ograniczały się tylko do interpretacji obowiązujących przepisów. Staramy się działać kompleksowo, tak jak nasi klienci.

Robimy wszystko, żeby spełnić oczekiwania naszych klientów i nie stracić zaufania, którym nas obdarzyli – działamy zgodnie z zasadą pieniądze naszych klientów są naszymi pieniędzmi.

Dlatego w każdym przypadku po analizie problemu tworzymy listę rzeczy, które należy zrobić natychmiast, rzeczy które trzeba zrobić w drugiej kolejności oraz takich, o których należy pamiętać.

WYKORZYSTAJ SZANSĘDobrze wdrożony system ochrony sygnalistów przyspieszy rozwój firmy

Jak to mawiają: „jeśli życie daje ci cytrynę, zrób z niej lemoniadę”.  Popatrz na nowe obowiązki z innej strony- dzięki ochronie sygnalistów szybciej dotrą do Ciebie informacje o nieprawidłowościach w firmie. Dzięki temu będziesz mógł zareagować. A co do papierkowej roboty, to zawsze możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia:

Opracowanie strategii wymaga świadomych i trafnych decyzji

by je podjąć, musisz posiadać komplet informacji.
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/02/rozwiazania.png