Coś więcej niż aplikacja

do wewnętrznego zgłaszania nieprawidłowości

Wykorzystaj to, z czego już korzystasz

Daj pracownikom i opinii publicznej narzędzia, by swobodnie mogli informować, że coś jest nie tak.

Posiadanie łatwego w użyciu i dostępnego rozwiązania, które umożliwia sygnalistom zgłaszanie nieprawidłowości pozwala uzyskać pełny obraz ryzyka organizacji. Umożliwia to podjęcie odpowiednich działań chroniących zespół, biznes i reputację.

Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o Twojej firmie. Wszechstronny nawigacja umożliwia łatwą analizę zebranych zgłoszeń. Dzięki temu możesz wyszukiwać i filtrować zgłoszenia, by identyfikować obszary narażone na ryzyko.

https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/03/Projekt-bez-tytulu-1.png
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/03/Projekt-bez-tytulu-2-850x720.png

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIEPełne zarządzanie zgłoszeniami

funkcje uwzględniające potrzeby organizacji i sygnalistów

Dzięki naszym rozwiązaniom z jednej strony sygnaliści mają bezpieczny i prywatny obszar roboczy, który zapewnia im dostęp do raportów i podjętych działań. Mogą też podejrzeć stan każdej sprawy w czasie rzeczywistym.

Z drugiej strony nasi klienci mają własny panel ze statystykami, bieżącymi zadaniami i rejestrem spraw. W panelu mogą dokonać takich czynności jak m.in.: żądanie większej ilości informacji od sygnalisty, archiwizacji spraw czy delegowanie zadań do poszczególnych działów.

SKUTECZNE ROZWIĄZANIAZróżnicowane kanały

System zgłaszania nieprawidłowości ma być atrakcyjny przede wszystkim dla sygnalisty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy sygnalista będzie preferować zgłaszanie nieprawidłowości przez smartfona. Dlatego nasze kanały obejmują też:

Kanał zgłaszania nieprawidłowości ma być nie tylko innowacyjny

ma być przede wszystkim skuteczny.
https://whistleprotect.eu/wp-content/uploads/2021/02/rozwiazania.png